Eucharystyczny Ruch Młodych

Eucharystyczny Ruch Młodych

ERM ? w parafii Narodzenia NMP w Charłupi Małej istnieje od 2003 r. Należą do niego uczniowie z dwóch szkół znajdujących się na terenie parafii : SP w Charłupi Małej oraz SP w Jakubicach. Do ERM mogą należeć dzieci po I Komunii Świętej.

Więcej…

 

Chór parafialny

alt

 

 

 

Chór powstał w styczniu 1996 r.

Prowadzi go pani organistka Justyna Dąbrowska.

Próby chóru w każdy piątek o godz. 19.00.

Więcej…

 

Koło przyjaciół Radia Maryja

16-go dnia każdego miesiąca Koło Przyjaciół Radia Maryja wraz z parafianami gromadzi się na Eucharystii sprawowanej w intencji rychłej kanonizacji bł. Jana Pawła II oraz w intencjach Benedykta XVI, Kościoła Powszechnego, Tv Trwam i Radia Maryja. Po Eucharystii w sali katechetycznej odbywa się spotkanie formacyjne. Serdecznie zapraszamy do wspólnoty modlitwy.

Więcej…

 

Żywy różaniec

?Modlitwa różańcowa jest modlitwą człowieka w człowieka, ...jest modlitwą za wszystkich ludzi świata i historii, żywych i umarłych, powołanych do tworzenia wraz z nami dala Chrystusa i do stania się wraz z Nim współdziedzicami chwały Ojca"
                                                                                                                                                    (Jan Paweł II).

Więcej…

 

Duszpasterstwo młodzieży

Nasza młodość jest szczególnym bogactwem naszej parafii i całego Kościoła. Zaczynamy bowiem intensywnie odkrywać swoje talenty. Chcemy być razem! A z nami jest Jezus, który w sposób wyjątkowy i pełen nadziei patrzy na nas i chce być z nami w tym ważnym dla nas okresie życia.

Więcej…

 

Liturgiczna Służba Ołtarza

Spotkania ministrantów:

 

 

 

 Piątek, godz. 16.30 - kandydaci

 

Piątek, godz. 1.00 - ministranci młodsi i starsi

 

 

Więcej…